1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Whatsapp İLETİŞİM 0533 155 45 85
Menu
Hesabım
Sepet0
Geri Dön

Erkek Yeni Doğan Eldiven

Filtreler
Gösterim24
2'li Eldiven 17597
119,00 TL
2'Li Aski Eldiven 16980
169,90 TL
2'li Eldiven 16834
89,90 TL
Baskili 2'li Eldiven 16426
89,90 TL
Çizgili 2'li Eldiven 16427
89,90 TL
2'li Eldiven 15783
59,90 TL
2'li Eldiven 15026
59,00 TL
14268 2'li Eldiven
39,00 TL
Toplam 8 Ürün Gösteriliyor

Erkek Yeni Doğan Eldiven

Anne baba adayları için en yoğun ve heyecanlı geçen dönemlerden biri bebek için hazırlık yaptıkları dönemdir. Bu dönemde özellikle anne adayları, bebeğin doğduğu ilk aylarda hem bebeğin ihtiyacı olabilecek hem de kendi hayatını kolaylaştıracak ürünleri araştırıp bu ürünleri satın almaya çalışıyor. Yeni doğan dönemi, bebeklerin belirli ihtiyaçlarının olduğu ve bu ihtiyaçların en hızlı şekilde karşılanmasının gerektiği dönemlerden biri. Özellikle de bu dönem bebeklerinin kıyafetleri, bebeklerin dünyaya adapte olması açısından oldukça özenli seçilmesi gereken eşyalardan.

Erkek Yeni Doğan Bebek Eldiven

Yeni doğan bebekler, ilk birkaç aylık dönemde oldukça hızlı büyürler. Öyle ki bebeklerin gelişimini neredeyse gün gün gözlemlemek mümkündür. Bu dönemde bebeklerin tenleri de oldukça hassastır. Bu nedenle anneler bebeklerinin tırnaklarını kesmekten çoğu zaman çekinir. Ancak bebeklerin tırnakları da oldukça hızlı uzar ve çok keskin olabilir. Bebekler, ellerini ani şekilde savurduklarında, yüzlerini ya da gözlerini ovuşturduklarında bu tırnaklar çokça tehlikeli bir hal almaktadır. Bebeklerin kendilerini tırnakları ile yaralamalarını önlemek için ellerine eldiven giydirmek en iyi çözümlerden biridir. Bu sayede bebeklerin yüzlerini çizmeleri ve özellikle de gözlerine zarar verme ihtimallerinin önüne geçilmiş olur. Aynı zamanda yeni doğan bebek eldivenleri ellerinin üşümemesi için de oldukça önemlidir.

Erkek Yeni Doğan Bebek Eldiven Çeşitleri

Erkek bebek bekleyen anne babalar, bebeklerine uygun ürünleri satın almak için sürekli bir araştırma içerisine giriyorlar. Erkek yeni doğan eldiven arayışında olan anne babalar için bu kategorideki ürünlerin çok çeşitli olmadığını söyleyelim. Çünkü erkek yeni doğan eldiven ürünlerinde bebeğin sağlığını tehlikeye atabileceği düşünülen kurdele, boncuk vb. süs ürünleri kullanılmaz. Erkek yeni doğan eldivenlerinde genellikle beyaz, mavi, lacivert, sarı gibi renkler tercih edilir. Erkek yeni doğan eldiven ürünlerinin %100 pamuk olması en önemli kriterdir. Bunun dışında organik pamuktan üretilmiş ürünler de erkek yeni doğan eldiven çeşitleri arasında yer alır. Ayrıca erkek yeni doğan eldivenleri bilek modeline göre lastikli, ipli ya da çıtçıtlı olarak da bulunabilir.

Erkek Yeni Doğan Bebek Eldiven Alırken Bunlara Dikkat Edin

Erkek yeni doğan eldiven satın alırken, aldığınız eldivenin kesinlikle pamuklu kumaştan üretildiğinden emin olmalısınız. Aynı zamanda alacağınız eldiveni, bebeğinizin kendisinin kolaylıkla çıkaramayacağı şekilde üretilmiş olmasına da dikkat etmelisiniz. Ancak bununla birlikte bilek kısmı lastikli bir eldiven tercih edecekseniz, bilek kısmındaki lastiğin çok sıkı olmamasına da özen göstermelisiniz. Çünkü çok sıkı lastik, bebeğinizin bileğini sıkabilir, dolaşımı engelleyebilir ve bebeğinizin canının acımasına neden olabilir. Bu nedenle iple bağlanan eldivenleri tercih edebilirsiniz. Böylece eldivenin sıkılığını kendiniz rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Bir başka seçenek olarak çıtçıtlı modelleri de değerlendirebilirsiniz. Yeni doğan bebeğinize eldiven taktığınızda eldivenin elinde olup olmadığını ara ara kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Aynı zamanda belirli aralıklarla bebeğinizin elinden eldivenleri çıkararak ellerini havalandırmayı da unutmamalısınız.

FİLTRELE VE SIRALA
FİLTRELERİ TEMİZLE

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

İdilbaby & Mamino’da yüzlerce ürün keşfedilmeyi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{item.Name}}
{{item.Amount}} Adet {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 87})[0].Name}}
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
ÜRÜNLER
  • {{p.Name}}

    {{p.OldPrice }} TL
    {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN