1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Whatsapp İLETİŞİM 0533 155 45 85
Menu
Hesabım
Sepet0
Geri Dön

Organik Giyim

Filtreler
Gösterim24
Baskili 2'li Mamalik 17212
169,90 TL
Uzun Kol Body 17166
199,90 TL
Nakisli 10'Lu Set 16833
1.750,00 TL
Nakisli 5 'Li Set 16830
649,90 TL
Nakisli 3'Lü Set 16832
599,90 TL
Nakisli 4'Lü Set 16831
699,90 TL
Baskili 2'li Sapka 17211
169,90 TL
Baskili Battaniye 17172
499,90 TL
Unisex Organik 8'li Set 15874
859,00 TL
Organik Unisex Body 15875
129,90 TL
Toplam 10 Ürün Gösteriliyor

Bebek kıyafetleri seçimi anne ve baba hatta bebek kıyafeti seçmesi gereken herkes için oldukça zor bir seçim olmaktadır. Çünkü söz konusu yenidoğan ya da dünyadaki ilk aylarını yaşayan bir bebek olunca kıyafet seçimi ayrı bir önem taşımaktadır. Dünyaya gözlerini yeni açmış bir bebeğin dünyaya geldikten sonra gelişimi hızla devam eder. Bağışıklık sistemleri dünyaya adapte olmaya çalışırken tenleri de oldukça hassastır. Bu yüzden yenidoğan veya bir bebeğe kıyafet seçerken birçok detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. 

Erkek yenidoğan ve bebek kıyafeti almayı düşünüyorsanız öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken ise kumaşın türü ve kalitesi olmalıdır. Seçtiğiniz erkek bebek kıyafeti size son derece sevimli ve şık gelebilir ancak %100 pamuk kumaş ile üretilmemiş ise bebeğin hassas teni için uygun olmayacaktır. Ayrıca artık günümüzde sadece %100 pamuk ile üretilmesi de yeterli değildir. Seçilen kıyafetin üretiminde kullanılan kumaşın kalitesi ve üretimde herhangi bir kimyasalın kullanılmaması da son derece önemli. Kıyafet her ne kadar %100 pamuk kumaştan olsa bile üretiminde kimyasallar kullanılmış ise bu kimyasallar bebeğin hem cildine hem de sağlığına zarar verebilir. 

Anne ve babaların yenidoğan ya da bebek kıyafeti konusunda bebeklerini riske atmamak adına son zamanlarda en çok tercih ettiği kıyafet seçeneği ise organik bebek kıyafetleridir. Organik bebek kıyafetleri organik tarıma uygun olarak yetiştirilen pamuklardan üretildiği gibi üretiminde kesinlikle herhangi bir kimyasal da bulunmamaktadır. Böylece organik bebek kıyafetleri tercih edenler seçtikleri kıyafetin bebeğe herhangi bir zararı olmayacağından emin olmuş olurlar.

Organik Erkek Bebek Giysi Modelleri
Organik bebek kıyafetlerine olan ilgi her geçen artarken organik erkek bebek giysi modellerinde de çeşitlilik her geçen gün artıyor. Erkek bebekler için uzun kollu body, kısa kollu body, alt zıbın ya da üst zıbın gibi farklı kıyafet seçeneklerinin organik olarak üretilmiş seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ancak organik bebek kıyafetleri satın alırken seçtiğiniz kıyafetin organik olduğundan emin olmanız gerekiyor. Organik giyime olan ilginin sürekli artması maalesef organik giyim şartlarına uygun olmasa bile bazı satıcıların ürettikleri bebek kıyafetlerini organik olarak sunmasına neden olabiliyor. Satın alacağınız organik bebek kıyafetleri GOTS tarafından onaylanmış yani GOTS sertifikasına sahip olmalıdır. Böylece seçtiğiniz bebek kıyafetinin organik bebek kıyafeti olduğundan emin olabilir bebeğinize gönül rahatlığı ile giydirebilirsiniz. 

Organik Erkek Bebek Zıbın Takım
Yenidoğan veya bebek kıyafeti denince akıllara ilk gelen kıyafetlerden biri bebek zıbın takımlarıdır. Yenidoğan bebeklerin hassas tenleri için en uygun kıyafet ise şüphesiz ki organik bebek zıbın takımları olacaktır. Organik tarıma uygun olarak yetiştirilen pamuklardan elde edilen kumaş ile üretilen ve içerisinde hiçbir kimyasalın yer almadığı organik erkek bebek zıbın takımları bebeğinizin hassas teni ve sağlığı için en uygun tercih olacaktır. 
 

FİLTRELE VE SIRALA
FİLTRELERİ TEMİZLE

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

İdilbaby & Mamino’da yüzlerce ürün keşfedilmeyi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{item.Name}}
{{item.Amount}} Adet {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 87})[0].Name}}
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
ÜRÜNLER
  • {{p.Name}}

    {{p.OldPrice }} TL
    {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN