1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Whatsapp İLETİŞİM 0533 155 45 85
Menu
Hesabım
Sepet0
Geri Dön

Mevlüt Takımları

Filtreler
Gösterim24
Mevlüt Takim 17917
1.149,90 TL
Mevlüt Takim 18052
1.149,90 TL
8396 Romantic Elbise
1.299,90 TL
Toplam 3 Ürün Gösteriliyor

Kız Bebek Mevlüt Elbisesi 

Kız bebek mevlüt elbisesi modelleri bebeklerin mevlüt törenlerinde giydikleri elbiselerdir. Genel olarak beyaz renkte tasarlanan bu elbiselerde modeller oldukça fazladır. Kullanışlı ve rahat bir kesimi olan elbiseler şık duruşları ile öne çıkar. Dökümlü ve sıfır yaka elbiseler bebeğin hareket kabiliyetini engellemez. Bunun yanında en narin kumaşlardan tasarlanan elbiseler bebeğin cildinde bir tahriş ortaya çıkarmaz. 

Gipür ve yumuşak kumaşlardan yararlanılarak tasarlanan kız bebek mevlüt elbiseleri takım olarak sunulur. Elbisenin yanında aynı zamanda uygun modellerde şapkaları da bulunur. Ancak şapkasız modeller de tercih edilebilir. Elbiselerin narin kumaşı bebeğin dış etkenlerden korunabileceği kadar iyi standartlardadır. 
Her mevsime uygun kumaşlardan tasarlandığı için bebek mevlüdü ne zaman yapılırsa yapılsın uygun ve sevimli bir model bulmak mümkün olur. Elbiselerin alt kısmında çıtçıtlı badi detayının olması bu elbise modellerinin çok işlevsel olmasını sağlar. Yeni doğan bebeklerden 12. Aya gelene kadar farklı bedenlerde mevlüt elbisesi bulabilirsiniz.

Modern Bebek Mevlüt Elbiseleri

Modern ve estetik bir duruşa sahip kız bebek mevlüt elbisesi arıyorsanız alternatifler son derece geniş. Oldukça şık bir görünümü olan bu elbiseler bebeklerin sevimliliklerini destekleyecek tasarımlardır. Günümüzde oldukça önemli bir etkinlik haline gelen mevlüt organizasyonlarda bebeğin kıyafeti büyük bir önem taşır. Sevilen kişilerin bir araya geleceği bu törende bebeğinizin törenin prensesi olmasını sağlamak mümkün olabilir. 

Belden büzgülü, uzun ya da kısa kollu, sıfır yakalı elbiseler son derece şık duruşları ile öne çıkar. Bazı modellerde özellikle elbiseye uygun bebek tacı da bulunur. Bu taçlar da yine en kaliteli materyallerden tasarlanır. Bebek tüm mevlüt boyunca kendini oldukça rahat hisseder. Elbiselerin rahat giydirilebilmesi için sırt kısmında fermuar detayı bulunur. Aynı zamanda genel olarak beyaz renklerde tasarlanan elbiselerdir. Fakat farklı renklerde de elbiseler tercih edilebilir.  

Çeşitlerine Göre Mevlüt Elbisesi Fiyatları

Kız bebek mevlüt elbisesi fiyatları elbisenin modeline göre değişir. Bunun yanında elbisenin yanında verilen aksesuarlar da elbisenin fiyatına etki eden unsurlar arasında yer alır. Son derece yüksek standartlarda kumaşlardan üretilmelerine rağmen ulaşılabilir fiyatları ile öne çıkan kıyafetlerdir. Bebeğiniz için mevlüt töreni oldukça önemli. Hem sevdikleriniz bir araya gelir hem de bebeğinizin hayata ilk başladığı zamanlarda bu güzel organizasyonlar ileride hatırlanacak günlerdir. Bu nedenle bebek için en güzel kıyafeti seçmek ebeveynlerin de en önemli görevleri arasında yer alır. 

Bebeğinizin rahat etmesini istiyor aynı zamanda sevimli bir görünüm ortaya çıkarmak istiyorsanız mevlüt elbiselerinde beyaz ideal bir renk. Hem güne uygun hem de bebeğin masumiyetinin en güzel renkleri arasında yer alır. Kız bebekler için özel olarak tasarlanan tüllü ve gipürlü bebek elbiseleri oldukça güzel görünümleri ile öne çıkar. Bebeğiniz için en güzel mevlüt elbisesini ulaşılabilir fiyatlara alabilirsiniz.
 

FİLTRELE VE SIRALA
FİLTRELERİ TEMİZLE

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

İdilbaby & Mamino’da yüzlerce ürün keşfedilmeyi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{item.Name}}
{{item.Amount}} Adet {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 87})[0].Name}}
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
ÜRÜNLER
  • {{p.Name}}

    {{p.OldPrice }} TL
    {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN